تماس با سفید

03152636033

09134337488

سالن عقد و برگذاری مراسم جشن

حتما تا به حال در یک مراسم عقد یا جشن های نامزدی یا تولد شرکت کرده اید. بعضا برای شما پیش آمده که از خود می پرسید آیا می توانستم این جشن را به گونه ای دیگر و با کیفیت بالاتر برگذار کنم؟ آیا برای شما زیبایی و آرامش محیطی که در آن جشن اجرا می کنید مورد اهمیت نیست؟ یا اینکه هزینه ای که برای موارد در نظر گرفتید در انتهای کار اهمیتی نخواهد داشت؟ سالن عقد سفید اصفهان با فضایی شیک و مدرن سعی بر آن داشته که بهترین شرایط برای انجام جشنی با کیفیت بالا و هزینه فوق العاده مناسب برای عروس داماد های گرامی در نظر بگیرد. تجربه می تواند با کمک انرژی مثبت از طرف شما تا حدود بسیار زیادی به کیفیت بافزاید.سالن عقد

محیط عکاسی سالن عقد سفید فولادشهر

یکی از مواردی که برای بسیاری از عروس دامادهای عزیز مورد اهمیت است کیفیت و زیبایی هر چه بیشتر عکس و فیلمی است که به یادگار از مراسم جشن ایشان باقی می ماند. محیط سالن عقد سفید با حدود 10 لوکیشن توانسته این انتظار را تا حدود زیادی برطرف نماید تا عروس داماد در روز خاص زندگی خود بهترین تصاویر را داشته باشند. همچنین کیفیت بالای تصویر برداری همراه با کادری با تجربه و تجهیزات فوق العاده در این زمینه خروجی کاری را که به دست مشتری می رساند بهترین کار خواهد بود. برای این منظور مشاوره حضوری کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد و بسیاری از هزینه ها نیز کاهش خواهد یافت. از نظر ما مهمترین عامل در جشن عقد شما کاهش استرس از طرف عروس و داماد است. با کاهش استرس تمرکز لازم برای بهترین بودن خود در آن روز را خواهید داشت. ما سعی داریم این استرس را به صفر برسانیم.

اجرای سفره عقد در خارج از سالن عقد سفید

تا کنون تعدادی از عروس داماد های عزیز ما سفارش سفره بیرون از سالن را داشته اند. ما این امر را به سفارش مشتری به زیبایی هر چه تمامتر اجرا می کنیم اما این نکته را در نظر بگیرید که فضاهایی که سفره برای آنها در نظر می گیرند یا بایستی زیبا باشند یا به واسطه سفره زیبا و گل آرایی هر چه بیشتر به زیبایی آن بافزاییم. طبیعتا اگر قرار بر این باشد که زیبایی سفره و محیطی یکسان شود این کار مستلزم هزنه زیادی است که از سمت عروس داماد تقبل می گردد. اما پیشنهاد ما در نهایت برگذاری جشنی با شکوه در سالن عقد سفید فولادشهر است. این سالن از سال 89 شروع به فعالیت نموده و اکنون با احداث سالنی جدید فضایی بسیار جذاب برای جشن عقد یا نامزدی در نظر گرفته است.

تشریفات و خدمات برگذاری مجالس جشن

اشاره کردیم که یکی از مهمترین موارد برای روز جشن کاهش استرس عروس داماد است. این استرس می تواند انرژی منفی و در نتیجه اعمال بعدی آن که عواقب خوبی به دنبال نخواهد داشت. به همین منظور است که همکاران در زمینه تشریفات جشن های بزرگ با استفاده از تجربه و خدمات مناسب به ترتیب یک جشن نظم بخشیده در نتیجه استرس را کاهش می دهند. رزرو مکان، ظرف و ظروف خاص، گل آرایی، تزیین محیط، تزیین ماشین عروس و دسته گل عروس، لباس عروس و داماد، آرایشگاه عروس و داماد و مواردی از این دست که با انتخاب بهترین ها دیگر بعد از جشن پشیمان نخواهید بود. به چشم مشاهده کرده ایم که بعد از جشن عروس خانم یا آقا داما با حالتی پشیمان ابراز می کنند که چرا آن کار را انجام ندادیم یا برکس. بهتر است این کار را به افرادی بسپرید که در این زمینه تخصص کافی و لازم را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست