دسته گل عقد محضری برای عروس خانم

به اعتقاد ما ماندگارترین لحظات در زندگی دختر خانم ها می تواند روزهای خوش نامزدی تا ازدواج باشد. شاید باور این مورد برای آقاین اندکی دشوار باشد و حتی نتوانند آن را درک کنند اما زیبایی هایی که برای عروس خانم ها وجود دارد بسیار زیاد هستند که یکی از آنها دسته گل عقد محضری او خواهد بود. این دسته گل هر چند از نظر بقیه اهمیت آن چنانی ندارد اما عروس خانم ها توجه زیادی به آن دارند. تجربه به ما ثابت کرده است که حتی برخی عروس خانم ها در روز جشن به طور کامل درگیر دسته گل خود هستند.. البته بسیاری از گل فروشی ها کارهای جذابی را در سال های اخیر ارائه می کنند که می تواند این دغدغه را از موارد استرس را برای هر دو زوج بکاهد.

انواع دسته گل عقد محضری

موارد بسیاری هستند که در انتخاب رنگ و مدل دسته گل عروس یا دسته گل عقد محضری در روز جشن تاثیر گذار هستند. اولین مورد سلیقه عروس خانم ها است. در این مورد بایستی مشاوره و تحقیق اساسی برای عروس خانم در دسترس باشد. حتی اگر خود ایشان بتواند در بین انواع تصاویر موجود در فضای مجازی مشاهدات خود را به صورت مقایسه ای ثبت کند در نهایت دسته گلی زیبا را انتخاب خواهد کرد. مورد دیگر فصل است. در بعضی از فصول سال برخی از رنگ ها و گل ها موجود نیستند و نمی توان دسته گل دلخواه عروس را به همان صورت طراحی کرد. همچنین بسیاری از گل هایی که در تصاویر دسته گل های خارجی می بینید در ایران موجود نیست اما می توان با مشابه آنها دسته گل هایی بسیار زیبا طراحی کرد. همچنین بازه قیمتی که برای دسته گل در نظر می گیرید بسیار مهم است. بسیاری از گل ها هستند که برای دسته گلی با قیمت مناسب موجود می باشد. اما برخی دسته گل ها که از گل ها و طرح های خاص در آنها استفاده شده امکان اجرا را ندارند و نمی توان به راحتی آنها را پیاده سازی کرد. موارد دیگری هستند که به آنها اشاره خواهیم کرد.دسته گل عقد محضری

خرید گل برای دسته گل عقد یا کل مراسم

اگر از ماه های قبل برای مراسم خود برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید می توانید بهترین ها را در هنگام جشن پیاده سازی کنید. به عنوان مثال طرح هایی که برای دسته گل یا ماشین گل انتخاب کرده اید اکنون به عنوان دغدغه محسوب نخواهند شد و به راحتی می توانید سراغ اجرای آن بروید. اما در نظر داشته باشید که قیمت گل های شاخه بریده در فصول سر و مناسبت های خاص بسیار گران تر از تابستان و بهار است. در برخی مناسب تها مانند روز ولنتاین قیمت گل تا 7 الی 8 برابر قیمت تابستان هم خواهد رسید. در نتیجه قیمت هایی که برای گل جشن خود برآورد می کنید بایستی در این موارد دقت بیشتری داشته باشید تا برای هزینه های خود دچار تردید یا مشکل نشوید. در هر صورت پیشنهاد ما به شما دسته گلی است که ماندگاری بالا داشته باشد و بتوانید آن را در قاب عکس خود نیز به عنوان یادگاری قرار دهید.

انتخاب رنگ گل های دسته گل و یا ماشین گل

علم طراحی دنیای گسترده ای دارد اما بیشتر بسته به سلیقه فرد انجام می شود. ترکیب رنگ ها با یکدیگر می تواند هم به جذابیت کار نهایی بیافزاید هم اینکه از آن بکاهد. پس در نظر داشته باشید زمانیکه برای انتخاب گل اقدام می کنید اندکی تجربه یا علم را نیز در آن دخالت دهید. رنگ های بسیاری از گل ها موجود است. هر کدام از آنها به تنهایی جلوه ویژه خود را دارند. اما زمانیکه ترکیب آنها با یکدیگر به درستی انجام شود بهترین حالت ممکن از یک دسته گل زیبا را در اختیار خواهید داشت. دقیقا عکس این موضوع نیز وجود دارد. یعنی ترکیب رنگ غلط در دسته گل عقد محضری می تواند جلوه ناپسندی را در عکس های شما برجا بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست