بهترین سالن عقد
بهترین سالن عقد

بهترین سالن عقد محضری اصفهان

پس از تجربه ی چندین ساله به این نتیجه رسیده ایم که برگزاری جشن هایی مانند عقد و نامزدی دست کمی از جشن عروسی ندارد. به خصوص برای افرادی که قصد دارند جشن عروسی یا جشن بزرگی برگزار نکنند و بجای آن یا به مسافرا بروند یا جشن کوچکتری برپا کنند. یکی از مواردی که می تواند در برگزاری هر چه با شکوه تر این جشن ها کمک کند سالن های عقد هستند. در این سالن ها شکل برگزاری جشن عق با برگزاری عقد در محضر های سنتی اندکی متفاوت است. استان اصفهان همانند سایر شهرهای ایران پیشرفت خوبی در این زمینه داشته است. خوشبختانه نگاه خلاقلنه افراد در این زمینه توانسته است کیفیت بالاتری از جشن ها را برای عروس داماد های عزیز فراهم آورد. بهترین سالن عقد محضری اصفهان در سال 1400 با نام تجاری سفید بخت در حال فعالیت است و با مدیریت خانم توکلی کیفیت بالا و قیمت های مناسب را در اختیار عروس داماد قرار می دهد. آدرس این مجموعه در شهر فولادشهر است. رسته فعالیتی خدمات برگزاری مراسم جشن به ایشان این اجازه را می دهد که بتواند در زمینه های مختلف خدمات جشن مشاوره خوبی به عروس دامادهای گرامی ارائه نماید.

خدمات بهترین سالن عقد محضری اصفهان

اجرای جشن عقد یا نامزدی در سالن عقد سفید اصفهان همراه با خدماتی از جمله گل آرایی، پذیرایی، موسیقی زنده، ایراد خطبه به شکل زیبا و …. خواهد بود. سعی شده است در زمینه های مختلف بهترین ها انتخاب شوند تا روزی ماندگار برای عروس داماد های عزیز رقم بخورد. یکی از مهمترین موارد در روز جشن عقد که ماندگاری روز را تا چندین برابر می افزاید فیلمبرداری و عکاسی در محیط است. سالن عقد سفید اصفهان دارای 2 سالن مجزا با ظرفیت های 40 و 50 نفر این امکان را دارد که بهترین پذیرایی و خدمت رسانی را برای مهمانان عزیز به ارمغان بیاورد.

سند رسمی ازدواج در ایران

به منظور به رسمیت در آمدن ازدواج میان دو زوج در ایران بایستی سند ازدواج برای ایشان صادر شود. این سند پس از ایراد خطبه اسلامی توسط عاقد بایستی در دفاتر رسمی ثبت ازدواج ثبت شود. پس از این اتفاق، زوج و زوجه به صورت رسمی به عنوان زن و شوهر شناخته می شوند. در سال های اخیر تقریبا رسم شده است که ایراد خطبه به شکل های متفاوت تری انجام می شود. البته برخی آن را به عنوان عقد آریایی می شناسند که تقریبا یا دقیقا باید گفت این مورد صحیح نمی باشد. این خطبه در عین زیبایی مربوط به آریایی ها نمی باشد و کلماتی که در آن به کار رفته است هم بعضا از عربی سرچشمه گرفته است. اما می تواند به منظور جلوه بیشتر برای فیلم یا کلیپ به شمار بیاید. تاکید برخی بر اجرای حتمی این نوع صیغه برای انجام عقد است.

بهترین سالن عقد محضری اصفهان
بهترین سالن عقد محضری اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست