اتاق عقد در اصفهان و شهرستان ها

امروزه به دلیل پیشرفت هر روزه علم نیاز است که نیازهای انسان نیز به خوبی برآورده شود. البته نیاز به رفاه و زیبایی از ازل تا ابد در ذهن انسان بوده است که همین امر نیز باعث پیشرفت های زیادی هم برای بشر شده است. مجالس جشن در کشور ما تعداد بیشماری داشته اند که هر یک به مناسبی برگذار می شده اند. یکی از باشکوه ترین مراسمات ایرانی مراسم پیوند دو نفر و جشن برای آن است. در گذشته و با پایینتر بودن هزینه ها و شکل ظاهری منازل که بیشتر به صورت ویلایی بودند این مراسم در منزل یا باغ انجام می شد و تعداد بسیار زیادی مهمان نیز دعوت می شدند. اما اکنون به دلیل هزینه های بسیار بالا و فضای کوچک منازل بایستی مراسم عقد یا حتی تولدهای خانوادگی را در محیطی متفاوت با هزینه کمتر برگذار کرد. سالنهایی که برای این منظور در نظر گرفته شده اند یکی از بهترین گزینه ها هستند. اتاق عقد در اصفهان با نام تجاری سفید بخت توانسته است محیطی شاد برای این منظور فراهم آورد که بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم داد.اتاق عقد در اصفهان

هزینه های اتاق عقد در اصفهان

شهر اصفهان یکی از زیباترین شهرهای جهان به شمار می رود که این امر به دلیل حضور هنرمندان زیاد اصفهانی همچنین هنرهای بجا مانده از ایشان تا کنون بوده است. اما تعداد اتاق عقد در اصفهان که شرایط ایده آل و زیبا داشته باشد کم نیست. البته شاید در این مجال نگنجد که در مورد همه آنها صحبت کنیم اما می توانیم یکی از بهترین آنها را تا حدودی به شما معرفی کنیم. مجموعه سفید بخت در جنوب غربی اصفهان با 2 سالن مجزا  می تواند همزمان پذیرای 2 جشن باشد. یا اینکه قسمت زنانه و مردانه را از هم تفکیک کرده و بتوان پذیرایی کافی از ایشان انجام داد. یکی از سالنها دارای چمن مصنوعی و محیطی فوق العاده شاد است. سالن دیگر دارای محیط مدرن است تا بتوان عکس های زیبایی در آن به ثبت و یادگار رسانید. هزینه ای که برای این سالن ها دریافت می گردد نسبت به سایر سالن ها بسیار کمتر است و خدمات دیگری نیز در این مجموعه ارائه می گردد.

امور مرتبط با عقد محضری با ظرفیت محدود

آرزوها با هم متفاوت اند و مجموعه ما سعی بر آن داشته با در نظر گرفتن این موضوع گزینه های زیادی برای عروس داماد در نظر بگیرد تا با هزینه مناسب و کیفیت بالا بتوانند خاطره خوبی از مراسم خود داشته باشند. روزهای این چنینی در زندگی هر فرد حتی اگر چندین بار هم اتفاق بیوفتد باز هم اولین بار می تواند ماندگاری عمیقی در ذهن فرد داشته باشد. لحظات شادی که به وسیله های مختلف ساخته می شوند تا ابد برای عروس و داماد و حتی مهمانان آنها جذاب خواهند بود. اتاق عقد در اصفهان به همین منظور طراحی شده است. می توان جشن عقد محضری را اندکی متفاوت برگذار کرد و کیفیت تصاویر و خاطرات برجا مانده از عقد را بالاتر برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست